Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 8.4.2022

Hlášení 8.4.2022

8.4.2022

Lékárna Zdounky oznamuje, že bude příští týden z důvodu čerpání řádné dovolené od 11.do 14. dubna 2022 uzavřena.

SDH Zborovice pořádá v sobotu 9. dubna 2022 v 08:30 hodin velikonoční turnaje ve stolním tenisu v místní sokolovně. Turnaj je určen pro dospělé neregistrované hráče. Srdečně zvou pořadatelé.

SDH Medlov pořádá v sobotu 9. dubna 2022 v dopoledních hodinách sběr železného šrotu.

Biopas Kroměříž oznamuje, že v sobotu 9. dubna provede sběr nebezpečného odpadu: v Medlově v 9:05 hod. a to nově u obecní místnosti – bývalé prádelky, ve Zborovicích v 9:40 hod. na zastávce u obecního úřadu. Přineste tyto nebezpečné odpady: znečištěné prázdné obaly, baterie, chemikálie, staré léky a teploměry, zářivky a výbojky, barvy – laky, ředidla, staré oleje, televizory, lednice, pneumatiky, prostředky na ochranu rostlin.

Upozorňujeme občany, že ve dnech 12., 20. a 26. dubna vždy od 07:00 hodin bude v obci prováděna velkoplošná deratizace.  Práci bude provádět firma Miloslav Šiška, Jedy Šiška DDD se sídlem v Březnici. Pokud máte s hlodavci problémy v okolí domu, obraťte se přímo na pracovníky firmy nebo nahlaste své požadavky na obecní úřad, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce.

Obecní úřad oznamuje, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy. Vždy v úřední dny, v pondělí a středu.