Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 4.4.2023 Celoplošná deratizace obcí Zborovice a Medlov

Hlášení 4.4.2023 Celoplošná deratizace obcí Zborovice a Medlov

12.4.2023
Datum ukončení:
18.4.2023

Ve dnech 12.4., 18.4. 2023 v 8:00.hod. bude prováděna velkoplošná deratizace obce Zborovice. Akci zabezpečuje firma Miloslav Šiška, JEDY ŠIŠKA, která provede ošetření kanalizační sítě, veřejných ploch a vybraných objektů . Vzhledem k tomu, že je pravděpodobný výskyt hlodavců i v okolí obytných domů a hospodářských stavení, vyzýváme občany ke spolupráci při vyhledávání pobytu hlodavců. Pokud to situace vyžaduje obrat'te se přímo na pracovníky jmenované firmy, anebo nahlaste své požadavky na obecním úřadě Zborovice, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce. Pro vlastní potřebu si budou moci občané zakoupit u provádějící firmy nástrahy proti hlodavcům.