Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 25.3.2022

Hlášení 25.3.2022

25.3.2022

TJ Pilana Zborovice zve na mistrovské utkání mezi mužstvy Zborovice A – Tlumačov, které se uskuteční v sobotu 26. března v 15:00 hodin. Dále Vás zve v neděli 27. března na přátelské utkání mezi mužstvy Zborovice B – Rataje. Začátek tohoto utkání je rovněž v 15:00 hodin.

Obecní úřad zve na divadelní představení zdouneckých ochotníků s názvem „Kde to jsme?“,   které se uskuteční v sobotu 26. března v 18 hodin v místní sokolovně. Vstupné dobrovolné. Výtěžek ze vstupného bude věnován nákupu materiální pomoci pro ukrajinské občany.

Firma Nikol Drůbež Studénka oznamuje, že v neděli 27. března bude prodávat kuřice různých barev od 180 Kč za kus, dále chovné kohouty, krmnou směs a vitamíny. Prodej se uskuteční v Medlově před bývalou prodejnou Jednoty v době od 11:15 do 11:30 hodin a ve Zborovicích u prodejny Jednoty v době od 11:30 do 11:45 hodin.

Římskokatolická farnost zve na mši svatou, která se koná dnes v 17 hodin ve farním kostele ve Zborovicích, s úmyslem, který vyhlásil Papež František, za co nejdřívější ukončení agrese a uzavření míru.