Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 14.7.2022

Hlášení 14.7.2022

Pojízdná prodejna Rosnička oznamuje, že přijede ve čtvrtek 14. července a bude prodávat na obvyklém místě ve Zborovicích od 13:00 hodin  a v Medlově od 14:00 hodin

SDH Zborovice a MS Zborovice-Medlov ve spolupráci s obcí Zborovice pořádá v pátek 15. července ve 20:00 hodin Červencovou noc ve venkovních prostorách místní sokolovny. K tanci a poslechu hraje skupina Milenium. Občerstvení a tombola zajištěny. Srdečně zvou pořadatelé.

TJ Pilana Zborovice zve v sobotu 16. července na 10. ročník memoriálu Antonína Vašáka. Turnaje mužů se zúčastní mužstva Zborovice A, Kvasice A, Zdounky, Loštice. Začátek turnaje ve 13 hodin. Součástí turnaje bude tombola a na chuť mimo jiné steaky na grilu.

Firma EGD, člen skupiny E.ON, oznamuje, že příští týden od 18.7. do 21.7. bude provádět odečty elektroměrů pro všechny dodavatele elektřiny.  Ve Zborovicích od 18. července do 20. července a v Medlově 21.července. Kdo nemá přístupný elektroměr, zanechá stav elektroměru na viditelném místě.