Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 11.3.2022

Hlášení 11.3.2022

Rybářství Dujsík oznamuje, že přijede dnes do naší obce a bude od 12:30 hodin na obvyklém místě prodávat živé ryby. V nabídce jsou kapr a pstruh. Na požádání ryby vykuchá.

Oznamujeme občanům, že od soboty 12. března do pátku 18. března 2022 se budou odečítat stavy plynoměrů od všech odběratelů. Žádáme občany, kteří nemají plynoměr přístupný, aby jej zpřístupnili, popřípadě zapsali jeho stav na lístek, který by umístili na viditelné místo.

TJ Pilana Zborovice zve v sobotu 12. března na Rockový ples fotbalistů, který se koná v sokolovně ve Zborovicích. Začátek plesu je v 18:00 hodin. K tanci a poslechu hrají skupiny Motus, Cumbál a Velryba. Bohaté občerstvení a tombola.

TJ Pilana Zborovice Vás zve v sobotu 12. března na přátelské utkání Zborovice A – Boršice. Začátek utkání v 10:00 hodin na hřišti ve Zborovicích.