Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 01.08.2022

Hlášení 01.08.2022

1.8.2022

Akciová společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž oznamuje občanům, že ve středu 3. srpna, případně 4. srpna, v návaznosti na počasí, bude z důvodu havarijní opravy přerušena dodávka pitné vody v ulicích Lesní, Hřbitovní a Za Nádražím v době od 08:00 do 14:30 hodin.

Zubní ordinace MUDr. Plesníkové oznamuje, že bude v době od 1. do 15. srpna uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené.

Místní akční skupina Hříběcí hory ve spolupráci s obcí Zborovice oznamuje, že v pondělí 8. srpna v době od 13:00 do 15:00 hodin v místní sokolovně budou vyškolení pracovníci poskytovat veškeré informace ohledně kotlíkových dotací a na místě zdarma pomohou s vyplněním žádosti o tyto dotace.

Drůbežárna Prace bude v úterý 2. srpna v 11:45 hodin ve Zborovicích a ve 12:00 hodin v Medlově prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata a káčata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky – cena 15,- Kč/ks.

Knihovna Zborovice oznamuje, že v úterý 9. srpna bude mimořádně uzavřena.