Úvod > Život v obci > Aktuality > 22.3.2022

22.3.2022

22.3.2022

Farma Gazda Bohumín oznamuje, že přijede do naší obce a bude prodávat nosné kuřice před snůškou, krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež.  Prodej se uskuteční ve středu 23. března v 10:30 hodin před prodejnou Jednoty.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 23. března od 9:00 hodin ve Zborovicích a od 09:20 hodin v Medlově, na obvyklém místě, prodávat certifikované sadbové brambory z Vysočiny, cibulku sazečku, česnek, cibuli, konzumní brambory, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, olejové svíčky a med. Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na telefonním čísle 777 897 272

Obecní úřad zve na divadelní představení zdouneckých ochotníků s názvem „Kde to jsme?“,   které se uskuteční v sobotu 26. března v 18 hodin v místní sokolovně. Vstupné dobrovolné. Výtěžek ze vstupného bude věnován nákupu materiální pomoci pro ukrajinské občany.