Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 9.6.2020

Hlášení 9.6.2020

9.6.2020

Hlášení 9.6.2020

SDH Zborovice pořádá v sobotu 13. června od 8 hodin sběr železného odpadu. Odpad připravte před své domy až v sobotu ráno.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 10.6.2020  od 9:00 do 9:15 h  , prodávat jahody, nové brambory, česká rajčata, papriky, okurky. Dále nabízí konzumní brambory, cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodává i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks.

Obecní úřad upozorňuje, že pokračuje výběr poplatků za popelnice, stočné a psy, vždy v úřední dny v pondělí a středu od 7 do 17 hodin.

Farma Gazda Bohumín bude prodávat ve čtvrtek 11. června v 9 hodin 45 minut: nosné kuřice, husokáčata mulard, housata, selská brojlerová kuřata, krmiva, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Domov pro osoby se zdravotním postižením Zborovice hledá všeobecnou sestru do směnného provozu na denní a odpolední směny včetně víkendů a svátků. Bližší informace u vedoucí domova na tel. 608 619 216.

Prodejna masny oznamuje, že bude v pátek 12., sobotu 13. a úterý 16. června z důvodu dovolené uzavřena.

Náboženská obec Církve československé husitské ve Zborovicích srdečně zve všechny občany v pátek 12. června do svého sborového domu na celonárodní akci Noc kostelů. Modlitebna sboru bude otevřena k prohlídce mezi 18. a 21. hodinou. V 19.30 proběhne krátká prezentace s dobovými fotografiemi o Matěji Pavlíkovi (biskupu Gorazdovi) a jeho působení ve Zborovicích.

Římskokatolická farnost Zborovice zve v pátek 12. června všechny zájemce na Noc kostelů do místního kostela sv. Bartoloměje. Program začíná mší svatou v 18 hodin a pokračuje v 19 hodin prohlídkou kostela, varhan, věže a hodin. Hudební doprovod zajistí žáci ZUŠ Zdounky.

Firma E.ON oznamuje, že ve čtvrtek  18. června od 7.30 do 14.00 hod. bude přerušena dodávka el. energie v části ulice Sokolská. Podrobný seznam dotčených nemovitostí je uveřejněn na úřední desce obecního úřadu.