Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 9.4.2021

Hlášení 9.4.2021

9.4.2021

Prodejna Jednoty v Medlově oznamuje, že objednané slepice přivezou z Hořešovic ve středu  14.dubna ve 13 hodin.

Obecní úřad žádá občany, aby v měsíci dubnu omezili návštěvy hřbitova z důvodu provádění stavebních prací.

Biopas Kroměříž oznamuje občanům, že svoz popelnic bude v tomto týdnu mimořádně v sobotu 10. dubna.

Topenářský servis s.r.o. Malá Morávka bude v sobotu 10. dubna provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat na tel. č. 608 748 989.

ZŠ Zborovice oznamuje, že zápis dětí k povinné školní docházce se bude konat bez přítomnosti dětí ve škole a bude organizován distanční formou. Uskuteční se v období od 6. do 16. dubna 2021.

Biopas Kroměříž oznamuje, že v sobotu 17. dubna provede sběr nebezpečného odpadu: v Medlově v 9:05 hod. u prodejny Jednoty a ve Zborovicích v 9:40 hod. na zastávce u obecního úřadu. Přineste tyto nebezpečné odpady: znečištěné prázdné obaly, baterie, chemikálie, staré léky, zářivky a výbojky, barvy – laky, ředidla, staré oleje, televizory, lednice, pneumatiky, prostředky na ochranu rostlin.

Upozorňujeme občany na možnost odkládání použitých jedlých olejů do přistavených nádob.

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.

Obecní úřad upozorňuje občany na konání sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice. Informace k tomuto sčítání jsou uveřejněny na úřední desce obce.