Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 9.3.2020

Hlášení 9.3.2020

9.3.2020

Hlášení 09.03.2020

Soukromý chovatel pan Gajdůšek z Prakšic bude zítra 10.března ve Zborovicích v 11 hodin a v Medlově v 11 hodin 20 minut prodávat kuřice různých barev za 165,- Kč, kohouty za 140,- Kč a krmné směsi.

Prodejna Jednoty v Medlově přijímá do 12. března 2020 objednávky na živé kuřice z drůbežárny Hořešovice.

Firma A.F. servis s.r.o. přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka na pozici – obsluha pásové pily. Jedná se o práci na ranní směnu. Bližší informace u pana Urbánka v kanceláři firmy, na ulici Sokolská 380 ve Zborovicích.

Obecní úřad oznamuje, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy.

Firma JUKKA Ostrožská Nová Ves bude v neděli 15. března od 9 hodin 30 minut prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, broskve, švestky, třešně, višně. Dále nabízí maliny, ostružiny, sazenice jahod, stolní révu vinnou, kanadské borůvky, rezistentní angrešty a rybízy, rododendrony, azalky. Více informací naleznete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Firma Kamenostone Oznice bude v neděli 15. března od 13 hodin 15 minut na hřbitově přijímat objednávky na veškeré kamenické práce.