Úvod > Život v obci > Aktuality > hlášení 9.11.2021

hlášení 9.11.2021

9.11.2021

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 10. listopadu od 9:00  prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění, jablka na uskladnění 25 Kč/kg, česnek, cibule, rajčata, okurky, papriku. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. V nabídce je také med a olejové svíčky 10 Kč/ks.

Knihovna Zborovice zve dnes v 17 hodin na besedu s paní Paličkovou, která bude zaměřena na akce a členy partyzánského oddílu Olga a doplněna filmovým záznamem z roku 1946. Žádáme o dodržování všech hygienických nařízení a o doložení certifikátu o očkování nebo negativním testu.

Kulturní komise obce Zborovice zve občany v sobotu 13. listopadu v 19 hodin do sokolovny na talk show Když princové jsou na draka s Alešem Cibulkou, Ivanou Andrlovou a Janem Čenským. Vstupné 150,- Kč k prodeji na místě.

SDH Zborovice zve své členy na členskou schůzi, která se koná v pátek 12. listopadu v 18 hodin v hasičské zbrojnici. Účast všech členů nutná.

Vinařství Holánek přijede ve středu 10. listopadu ve 20:05 s pojízdnou vinotékou. Nabízí moravská vína lahvová i sudová, nově víno Müller Thurgau, které bude v nabídce v suché i polosladké variantě.

VAK Kroměříž oznamují, že 12. listopadu v Medlově a 15. – 19. listopadu ve Zborovicích budou probíhat odečty stavů vodoměrů. V případě nepřítomnosti vyvěste stav vodoměru na viditelném místě.