Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 6.4.2021

Hlášení 6.4.2021

6.4.2021

Obecní úřad žádá občany, aby v měsíci dubnu omezili návštěvy hřbitova z důvodu provádění stavebních prací.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 7. dubna od 9 hodin prodávat sadbové brambory z Vysočiny, cibuli sazečku, česnek, konzumní brambory za 10 Kč/kg, cibuli za 12,- Kč/kg, jablka od 19,- Kč/kg, hrušky a další ovoce a zeleninu.

Biopas Kroměříž oznamuje občanům, že svoz popelnic bude v tomto týdnu mimořádně v sobotu 10. dubna.

Česká pošta oznamuje, že od 1.4. do 9.4.2021  budou omezeny provozní hodiny: v pondělí  od 13 do 16 hodin, v úterý od 8 do 11 hodin, ve středu od 13 do 16 hodin, ve čtvrtek od 8 do 11 hodin a v pátek od 8 do 11 hodin.

ZŠ Zborovice oznamuje, že zápis dětí k povinné školní docházce se bude konat bez přítomnosti dětí ve škole a bude organizován distanční formou. Uskuteční se v období od 6. do 16. dubna 2021.

Upozorňujeme občany na možnost odkládání použitých jedlých olejů do přistavených nádob.

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.

Obecní úřad upozorňuje občany na konání sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice. Informace k tomuto sčítání jsou uveřejněny na úřední desce obce.

Topenářský servis s.r.o. Malá Morávka bude v sobotu 10. dubna provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat na tel. č. 608 748 989.