Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 5.3.2021

Hlášení 5.3.2021

5.3.2021

Rybářství Dujsík bude dnes ve 12.30 prodávat živé ryby: kapry, siveny a pstruhy. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

Ordinace MUDr. Obra ve spolupráci s obecním úřadem zjišťuje předběžný zájem o vakcinaci proti onemocnění COVID 19. Zájemci se mohou do konce března v pracovní dny hlásit telefonicky na čísle obecního úřadu 573 369 101.

Firma Kamenivo Suchomel Morkovice- Slížany nabízí dovoz různých druhů písků, drtí, kameniva, betonového recyklátu, betonu do základů, palivového dřeva a briket. Přistavuje kontejnery na stavební suť, vozí zavlhlý a míchaný beton. Objednávky a další informace na telefonu 602 702 200.

Prodejna Jednoty v Medlově oznamuje, že do 20. března přijímá objednávky na živé kuřice a kohouty z drůbežárny Hořešovice.

Upozorňujeme občany na možnost odkládání použitých jedlých olejů do přistavených nádob.

Obecní úřad oznamuje občanům, že od  února probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.