Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 5.3.2020

Hlášení 5.3.2020

5.3.2020

Hlášení 05.03.2020

Prodejna Jednoty v Medlově přijímá do 12. března 2020 objednávky na živé kuřice z drůbežárny Hořešovice.

Zámek Zborovice pořádá v sobotu 7. března od 15 hodin setkání s vozatajskou legendou Jiřím Kocmanem. V rámci programu proběhne představení knih, které bude možné na místě zakoupit. Vstupné 90,- Kč.

Firma A.F. servis s.r.o. přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka na pozici – obsluha pásové pily. Jedná se o práci na ranní směnu. Bližší informace u pana Urbánka v kanceláři firmy, na ulici Sokolská 380 ve Zborovicích.

Obecní úřad oznamuje, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy.

Firma JUKKA Ostrožská Nová Ves bude v neděli 15. března od 9 hodin 30 minut prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, broskve, švestky, třešně, višně. Dále nabízí maliny, ostružiny, sazenice jahod, stolní révu vinnou, kanadské borůvky, rododendrony, azalky. Více informací naleznete na letácích ve vašich poštovních schránkách