Úvod > Život v obci > Aktuality > hlášení 5.11.2021

hlášení 5.11.2021

5.11.2021

SDH Medlov pod záštitou obecního úřadu pořádá dnes v 17:00 světluškový průvod. Sraz u hasičské zbrojnice s následným průvodem do areálu TJ Medlov, ohňostrojem, táborákem a sladkou odměnou.

Klub stolního tenisu Vás zve na mistrovské utkání Okresního přeboru 1.třídy, KST Zborovice - TJ Osíčko, které se koná dnes v 18 hodin v sokolovně.

TJ Pilana Zborovice oznamuje občanům, že v sobotu 6. listopadu od 9:00 hodin bude provádět sběr železného odpadu. Prosíme občany, aby nachystali odpad před dům v pátek nebo v sobotu. Těžší  odpad pomůžeme vyklidit.

Knihovna Zborovice zve 9. listopadu v 17 hodin na besedu s paní Paličkovou, která bude zaměřena na akce a členy partyzánského oddílu Olga a doplněna filmovým záznamem z roku 1946. Žádáme o dodržování všech hygienických nařízení a o doložení certifikátu o očkování nebo negativním testu.

Kulturní komise obce Zborovice zve občany v sobotu 13. listopadu v 19 hodin do sokolovny na talk show Když princové jsou na draka s Alešem Cibulkou, Ivanou Andrlovou a Janem Čenským. Vstupné 150,- Kč k prodeji na místě.