Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 4.5.2021

Hlášení 4.5.2021

4.5.2021

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 5.května od 9:00  prodávat sazenice jahod dále konzumní brambory z Vysočiny 10 Kč/kg, rajčata, papriky, okurky, kedlubny, cibuli 12 Kč/kg, nový česnek, jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Farma Gazda Bohumín bude ve středu 5. května v 10:45 u prodejny Jednoty prodávat: nosné kuřice, káčata, krůťata, husokáčata mulard, housata, krmivo, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Prodejna Jednoty v Medlově oznamuje, že bude ve čtvrtek 6. května otevřeno od 6 do 11 hodin a odpoledne od 16 do 17:30 a v pátek 7. a v sobotu 8. května bude zavřeno z důvodu dovolené.