Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 3.12.2020

Hlášení 3.12.2020

3.12.2020

Vodovody a kanalizace Kroměříž oznamují, že dnes od 11 hodin z důvodu havárie nepoteče voda v ulicích: Lesní, Hřbitovní a Za Nádražím. Předpokládaný konec opravy je dnes v odpoledních hodinách.

Mateřská škola Zborovice oznamuje, že provoz mateřské školy bude obnoven v pondělí 7.12.2020 v době od 6.30 – 16.00hod. Své děti včas přihlaste na stravu do školní jídelny ZŠ Zborovice. Podrobnější informace pro návrat dětí do mateřské školy naleznete na webových stránkách mateřské školy. Na shledání se těší zaměstnanci mateřské školy.

SDH Medlov oznamuje, že v pátek 4. prosince v podvečer projde obcí Mikulášská družina. Nadílka bude probíhat za dodržení všech hygienických opatření bez návštěv doma – pouze před domem nebo v okně.

COOP družstvo HB přijme pro prodejnu ve Zdislavicích vedoucí prodejny. Informace na tel. č. 725 903 601.

Prodej vánočních stromků ve Zborovicích bude zahájen na ulici Hlavní č. 34 u kostela v sobotu 5. prosince v 9 hodin. Otevřeno bude o víkendech od 9 do 16 hodin a v pracovní dny od 14 do 16 hodin.

Knihovna v Medlově oznamuje, že bude otevřena v pátek.