Úvod > Život v obci > Aktuality > hlášení 3.11.2021

hlášení 3.11.2021

3.11.2021

Vinařství Holánek přijede dnes ve 20:05 s pojízdnou vinotékou. Nabízí moravská vína lahvová i sudová, nově mladé víno Müller Thurgau, které bude v nabídce v suché i polosladké variantě.

Pan Pavel Badanko v ulici U Hřiště 408 bude od soboty 6. listopadu vykupovat jádra vlašských ořechů za 140,- Kč/kg. Vykupovat se bude každou sobotu po celý den až do odvolání.

SDH Medlov pod záštitou obecního úřadu pořádá v pátek 5. listopadu v 17:00 světluškový průvod. Sraz u hasičské zbrojnice s následným průvodem do areálu TJ Medlov, ohňostrojem, táborákem a sladkou odměnou.

TJ Pilana Zborovice oznamuje, že ve dnech od 1.11. do 4.11. pokračuje předprodej vstupenek na fotbalový ples, který se koná 20. listopadu. Vstupenky k zakoupení a více informací k dispozici v masně u paní Koláčkové. Z důvodu zpřísnění epidemiologických opatření, bude možné si provést samotest na místě.

Prodejna masny oznamuje, že bude od 8. do 13. listopadu z důvodu dovolené uzavřena.

TJ Pilana Zborovice oznamuje občanům, že v sobotu 6. listopadu od 9:00 hodin bude provádět sběr železného odpadu. Prosíme občany, aby nachystali odpad před dům v pátek nebo v sobotu. Těžší odpad pomůžeme vyklidit.

Knihovna Zborovice zve 9. listopadu v 17 hodin na besedu s paní Paličkovou, která bude zaměřena na akce a členy partyzánského oddílu Olga a doplněna filmovým záznamem z roku 1946. Žádáme o dodržování všech hygienických nařízení a o doložení certifikátu o očkování nebo negativním testu.

Studénka drůbež bude v pátek 5. listopadu v Medlově od 11:15 a ve Zborovicích od 11:30 prodávat kuřice 23 týdnů, krmné směsi a vitamíny, brambory na uskladnění žluté 120,- Kč/15 kg a červené 150,- Kč/15 kg, česnek sadbový i konzumní, cibuli, krouhané a hlávkové zelí bílé.

Kulturní komise obce Zborovice zve občany v sobotu 13. listopadu v 19 hodin do sokolovny na talk show Když princové jsou na draka s Alešem Cibulkou, Ivanou Andrlovou a Janem Čenským. Vstupné 150,- Kč k prodeji na místě.