Úvod > Život v obci > Aktuality > hlášení 29.7.2020

hlášení 29.7.2020

29.7.2020

Jednota Medlov oznamuje, že do 25. srpna přijímá objednávky na živé kuřice a kohouty z drůbežárny Hořešovice.

Pošta Partner Zborovice bude z důvodu stěhování do nových prostor ve čtvrtek 30. července otevřena od 8 do 11 hodin. V pátek 31. července bude zavřeno. Otevřeno bude opět v pondělí 3. srpna na novém místě na Hlavní 7 vedle masny.

Oznamujeme občanům, že pedikúra tento týden nebude.

SDH Zborovice pořádá 7. srpna v 18 hodin členskou schůzi v hasičské zbrojnici. Účast všech členů nutná.

Obecní úřad oznamuje, že od 3. do 7. srpna bude pro veřejnost z technických důvodů uzavřen.

Domov pro osoby se zdravotním postižením Zborovice hledá všeobecnou sestru do směnného provozu na denní a odpolední směny včetně víkendů a svátků. Bližší informace u vedoucí domova na tel. 608 619 216.

Obecní úřad upozorňuje, že pokračuje výběr poplatků za popelnice, stočné a psy, vždy v úřední dny v pondělí a středu od 7 do 17 hodin. Na loňské známky nebudou již popelnice vyvezeny.