Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 28.8.2020

Hlášení 28.8.2020

28.8.2020

Kamenictví Pietra bude v pátek 28. srpna od 10 hodin 30 minut na místním hřbitově přijímat objednávky na veškeré kamenické práce s letní slevou až 30%.

SDH Zborovice pořádá v pátek 28. srpna v 16 hodin na hřišti TJ  hodové přátelské utkání v kopané hasiči-myslivci. A ve 20 hodin hodovou zábavu na sokolském hřišti. K tanci a poslechu hraje Clasic-band. Občerstvení a tombola zajištěny.

Obec Zborovice zve všechny občany na tradiční hodový koncert dechové hudby Skoroňáci s vystoupením lidového vypravěče Franty Uhra, který se koná v neděli 30. srpna ve 13 hodin 30 minut na hřišti u sokolovny, v případě nepříznivého počasí v sokolovně.

TJ Pilana Zborovice zve v pátek 28. srpna na fotbalové utkání veteránů Zborovice-Zdounky, začátek v 18 hodin. V sobotu 29. srpna na mistrovské utkání mužů Zborovice B – Dřínov začátek v 16 hodin 30 minut. Před oběma zápasy proběhnou zápasy našich mládežnických mužstev.

Hospůdka Na hřišti vás zve na hodovou zábavu, která se koná v sobotu 29. srpna ve 20 hodin. Hraje skupina Kasanova, občerstvení zajištěno, vstupné 100,- Kč.

Prodejna masny bude 4.,5., a 8. září uzavřena.