Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 27.5.2020

Hlášení 27.5.2020

27.5.2020

Hlášení 27.5.2020

Ředitelství Mateřské školy Zborovice oznamuje zákonným zástupcům dětí, které jsou k docházce řádně přihlášeny do MŠ od 1. 6. 2020, že je nutné se seznámit s posledními pokyny a informacemi k docházce na webu   www.mszborovice.cz. Dodržujte rozestupy a buďte u vstupu do MŠ trpěliví a ohleduplní.

VAK Kroměříž oznamují, že ve dnech 28. a 29.května proběhne odkalování vodovodního řadu, čímž může dojít k poklesu tlaku a snížení kvality vody ve Zborovicích a Medlově.

Obecní úřad oznamuje, že kontejnery na velkoobjemový odpad budou přistaveny v obou obcích na obvyklých místech v sobotu a neděli dne 30. a 31. května 2020.

Obecní úřad upozorňuje, že pokračuje výběr poplatků za popelnice, stočné a psy, vždy v úřední dny v pondělí a středu od 7 do 17 hodin.

Firma E.ON oznamuje, že ve čtvrtek dne 28. května od 8.30 do 13.30 hod bude vypnut elektrický proud v části ulice Sokolská. Podrobný seznam dotčených nemovitostí je uveden na úřední desce OÚ.

Domov pro osoby se zdravotním postižením Zborovice hledá všeobecnou sestru do směnného provozu na denní a odpolední směny včetně víkendů a svátků. Bližší informace u vedoucí domova na tel. 608 619 216.

Pionýrská skupina Zborovice oznamuje obnovení činnosti oddílu Mláďata a mladší družiny Mláďátka od 4. června 2020. Na první schůzku je třeba přinést přiložené čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem. Bližší informace budou předávány přímo členům Pionýra do schránek.

SDH Medlov oznamuje, že v sobotu 30. května proběhne sběr starého železa.