Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 26.8.2020

Hlášení 26.8.2020

26.8.2020

Pojízdná prodejna Rosnička přijede zítra 27. srpna a bude prodávat ve Zborovicích ve 13 hodin 15 minut a v Medlově ve 14 hodin.

Kamenictví Pietra bude v pátek 28. srpna od 10 hodin 30 minut na místním hřbitově přijímat objednávky na veškeré kamenické práce s letní slevou až 30%.

SDH Zborovice pořádá v pátek 28. srpna v 16 hodin na hřišti TJ  hodové přátelské utkání v kopané hasiči-myslivci. A ve 20 hodin hodovou zábavu na sokolském hřišti. K tanci a poslechu hraje Clasic-band. Občerstvení a tombola zajištěny.

Obec Zborovice zve všechny občany na tradiční hodový koncert dechové hudby Skoroňáci s vystoupením lidového vypravěče Franty Uhra, který se koná v neděli 30. srpna ve 13 hodin 30 minut na hřišti u sokolovny, v případě nepříznivého počasí v sokolovně.

Oznamujeme občanům, že tento a příští týden pedikúra nebude, pokračovat bude ve středu 9. září.

Vážení spoluobčané, zveme Vás na besedu, kde Vás o aktuálním dění v Evropském parlamentu bude informovat europoslankyně  Ing. Kateřina Konečná. Pojďte nám sami říct, co Vás pálí ve čtvrtek 27. srpna 2020  od 16:00 hodin do Hospůdky u Přemka a my Vám řekneme, co s tím hodláme dělat.  Prvních padesát piv zdarma.