Vážení občané. V letošním roce uplyne 750 let od první písemné zmínky o naší obci. V rámci oslav tohoto výročí, by zastupitelstvo obce rádo uspořádalo výstavu k její historii. Proto prosíme občany, kteří mají doma fotografie, dokumenty, kroniky a jiné materiály z historie obce, zda by je mohli na tuto výstavu zapůjčit. Zapůjčené materiály se budou shromažďovat na obecním úřadě u paní Bartošové nebo Derkové.
jjrjdqf
00287920