Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 26.5.2020

Hlášení 26.5.2020

26.5.2020

Hlášení 26.5.2020

Ředitelství Mateřské školy Zborovice oznamuje zákonným zástupcům dětí, které jsou k docházce řádně přihlášeny do MŠ od 1. 6. 2020, že je nutné se seznámit s posledními pokyny a informacemi k docházce na webu   www.mszborovice.cz. Dodržujte rozestupy a buďte u vstupu do MŠ trpěliví a ohleduplní.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 27.května od 9:00 hod. prodávat slovenská rajčata, papriky, okurky, konzumní brambory, cibuli, česnek, jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

VAK Kroměříž oznamují, že ve dnech 28. a 29.května proběhne odkalování vodovodního řadu, čímž může dojít k poklesu tlaku a snížení kvality vody.

Obecní úřad oznamuje, že kontejnery na velkoobjemový odpad budou přistaveny v obou obcích na obvyklých místech v sobotu a neděli dne 30. a 31. května 2020.

Obecní úřad upozorňuje, že pokračuje výběr poplatků za popelnice, stočné a psy, vždy v úřední dny v pondělí a středu od 7 do 17 hodin.

Firma E.ON oznamuje, že ve čtvrtek dne 28. května od 8.30 do 13.30 hod bude vypnut elektrický proud v části ulice Sokolská. Podrobný seznam dotčených nemovitostí je uveden na úřední desce OÚ.

Domov pro osoby se zdravotním postižením Zborovice hledá všeobecnou sestru do směnného provozu na denní a odpolední směny včetně víkendů a svátků. Bližší informace u vedoucí domova na tel. 608 619 216.

Pionýrská skupina Zborovice oznamuje obnovení činnosti oddílu Mláďata a mladší družiny Mláďátka od 4. června 2020. Na první schůzku je třeba přinést přiložené čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem. Bližší informace budou předávány přímo členům Pionýra do schránek.