Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 25.5.2021

Hlášení 25.5.2021

Farma Gazda Bohumín bude ve čtvrtek 27. května v 10:45  prodávat nosné kuřice hnědé barvy, káčata, krůťata, husokáčata mulard, housata, krmivo, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Obecní úřad zve na XXIV. Veřejné zasedání ZO Zborovice, které se koná ve čtvrtek 27. května v 18 hodin ve velkém sále sokolovny.

I letos Vás farnost Zborovice srdečně zve na jedinečnou atmosféru večerního a nočního kostela, která se uskuteční tento pátek 28.května. Program začíná mší svatou v 18hod., poté následuje volná prohlídka kostela, věže, hodin.

Oznamujeme zájemcům, že se v sobotu 29. května 2021 uskuteční vakcinace psů proti vzteklině.         V Medlově od 9.30 do 9.45 hod, ve Zborovicích od 10.00 do 10.30 hod. Vakcinace proti vzteklině je platná pouze v případě, je-li pes řádně označen mikročipem. Souběžně s vakcinací je možné psy očipovat. Prosíme o dodržování hygienických opatření platných k danému dni.

Vinařství Holánek přijede ve středu v 19:30 s pojízdnou vinotékou. Bude prodávat před prodejnou Jednoty moravská vína sudová i lahvová. Tento týden bude zvýhodněná cena na v dubovém sudu uleželý, suchý tramín červený 2016 za 130 Kč.

Prodejna Jednoty v Medlově oznamuje, že v pátek 28. května bude otevřeno od 6 do 10 hodin, odpoledne zavřeno. V sobotu 29. května bude otevřeno od 6 do 8 hodin.

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy vždy v úřední dny pondělí a středu.

MAS Hříběcí hory zve podnikatele, živnostníky, OSVČ i širokou veřejnost na neformální diskusi o podpoře podnikání v regionu a možnostech žádat o dotaci přes MAS. Setkání se uskuteční ve středu 2. června od 17 hodin na zámku ve Zborovicích. Více informací na www.hribecihory.cz/aktuality.