Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 24.8.2020

Hlášení 24.8.2020

24.8.2020

Rybářství Dujsík přijede zítra 25. srpna ve 12 hodin 30 minut a bude prodávat kapry a pstruhy. Na požádání ryby zdarma zabije a vykuchá.

SDH Zborovice pořádá v pátek 28. srpna v 16 hodin na hřišti TJ  hodové přátelské utkání v kopané hasiči-myslivci. A ve 20 hodin hodovou zábavu na sokolském hřišti. K tanci a poslechu hraje Clasic-band. Občerstvení a tombola zajištěny.

Obec Zborovice zve všechny občany na tradiční hodový koncert dechové hudby Skoroňáci s vystoupením lidového vypravěče Franty Uhra, který se koná v neděli 30. srpna ve 13 hodin 30 minut na hřišti u sokolovny, v případě nepříznivého počasí v sokolovně.

Oznamujeme občanům, že tento a příští týden pedikúra nebude, pokračovat bude ve středu 9. září.