Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 23.6.2021

Hlášení 23.6.2021

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy vždy v úřední dny pondělí a středu.

Obecní úřad zve na XXV. veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná zítra 24.června v 18:00 hod. ve velkém sále sokolovny.

Ordinace MUDr. Obra bude z důvodu dovolené od 29. června do 2. července uzavřena. Zastupuje MUDr. Šoc ve své ordinaci.

Hospůdka Na Hřišti zve v sobotu 26. června ve 20 hodin na červencovou noc. Bohaté občerstvení zajištěno, vstupné 30,- Kč. Pořadatel prosí o dodržování vládních nařízení.

Topenářský servis Malá Morávka bude v neděli 18. července provádět revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat na tel.č. 608 748 989.