Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 23.2.2021

Hlášení 23.2.2021

23.2.2021

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 24.2.2021 od 9:00 do 9:15 h , prodávat certifikované sadbové brambory z Vysočiny, cibuli sazečku, český česnek, konzumní brambory 10Kč/kg, cibuli 12 Kč/kg, jablka od 15 Kč/kg, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med.

Prodejna Jednoty v Medlově oznamuje, že přijímá objednávky na sadbové brambory.

Žádáme občany obou našich obcí, aby do WC nevhazovali vlhčené ubrousky a přířezy z netkané textilie. V kanalizaci se tyto nerozpouští a způsobují vážné problémy na technologii ČOV – dochází k poruchám kalových čerpadel. Výměna čerpadla probíhá v hloubce 5m, je fyzicky velmi náročná a opravy čerpadel jsou finančně nákladné.

Upozorňujeme občany na možnost odkládání použitých jedlých olejů do přistavených nádob.

Obecní úřad oznamuje občanům, že od 1. února probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.