Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 23.11.2021

Hlášení 23.11.2021

23.11.2021

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 24.11. od 9:00 prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění, jablka na uskladnění, česnek, cibuli, rajčata, okurky, papriku, mandarinky, pomeranče, hrozny a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a  olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Oznamujeme občanům Medlova, že tento týden pojízdná prodejna z důvodu nemoci nepřijede.

Společnost ALFA Blades a.s. přijme zaměstnance do výroby na pozice BRUSIČ a KALIČ (Obsluha zařízení tepelného zpracování), místo výkonu práce Zborovice. Na tyto pozice je připraven náborový příspěvek. Zájemci se mohou hlásit u paní Lady Hanákové na tel. čísle +420 702 298 352, na e-mail kariera@alfa-blades.cz  nebo osobně v sídle společnosti na adrese ALFA Blades a.s., Hlavní 51, Zborovice.

Společnost EG.D oznamuje, že dne 7. prosince bude od 7:30 do 13:30 z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Hřbitovní. Seznam dotčených nemovitostí je uveřejněn na úřední desce obecního úřadu.

Rozsvěcení vánočního stromu proběhne bez doprovodného kulturního programu, v 17:00 ohňostroj.