Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 22.4.2021

Hlášení 22.4.2021

Obecní úřad zve na XXIII. veřejné zasedání ZO Zborovice, které se koná 22. dubna v 18 hodin ve velkém sále sokolovny.

Prodejna Jednoty v Medlově oznamuje, že bude v pondělí 26.dubna otevřeno od 8 do 10 hodin, odpoledne od 16 do 17 hodin 30 minut a v úterý 27. dubna od 6 do 9 hodin 30 minut.

Společnost Pilana SB a.s. přijme brigádníky do expedice, brigádníky do výroby na manipulační práce (vhodné i pro OZP) a zaměstnance na pozici brusič. Místo výkonu práce Zborovice. Zájemci se mohou hlásit u paní Lady Hanákové na tel. čísle +420 702 298 352, na e-mail kariera@pilana.cz  nebo osobně v sídle společnosti na adrese Pilana SB a.s., Hlavní 51, 768 32  Zborovice.

SDH Medlov oznamuje, že v sobotu 24. dubna dopoledne proběhne sběr starého železa.

Rybářství Dujsík bude zítra ve 12 hodin 30 minut prodávat živé ryby: kapry, siveny, pstruhy a candáty. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

Policie ČR upozorňuje občany na zákaz parkování a stání na autobusových zastávkách, travních plochách a nutnost dodržování minimálního průjezdu 3 metrů na komunikacích.

Žádáme občany obou našich obcí, aby do WC nevhazovali vlhčené ubrousky a přířezy z netkané textilie. V kanalizaci se tyto nerozpouští a způsobují vážné problémy na technologii ČOV – dochází k poruchám kalových čerpadel. Výměna čerpadla probíhá v hloubce 5m, je fyzicky velmi náročná a opravy čerpadel jsou finančně nákladné.

Mateřská škola Zborovice vyhlašuje zápis dětí pro školní rok 2021/2022, který se uskuteční 13. května od 8 do 11 hodin v budově mateřské školy. Tiskopisy pro zápis si předem vyzvedněte v mateřské škole 26. dubna od 8 do 11 hodin. Vzhledem k aktuální situaci se zápis koná bez přítomnosti dětí. Bližší informace na tel.č. 573 369 202 denně od 8 do 11 hodin.

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.

Firma Krajan Zborovice hledá zaměstnance na částečný i plný úvazek na tyto pozice: obsluha myčky nádobí, pomocný kuchař a úklid výrobních prostor. Informace na tel.č. 777 307 902 a na webových stránkách www. krajan.cz.