Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 20.8.2021

Hlášení 20.8.2021

Rybářství Dujsík oznamuje, že bude ihned po vyhlášení prodávat živé pstruhy. Na požádání je zabije a vykuchá. Prodej se uskuteční na obvyklém místě u prodejny Jednoty ve Zborovicích.

Hospůdka u Přemka Vás zve na letní grilovačku, která se uskuteční dnes od 17 hod. K jídlu makrely, grilované hermelíny, vepřové a kuřecí maso. Zahrádka ve dvoře, dětský koutek.

SDH Medlov pod záštitou obce Zborovice zve na hodovou zábavu, která se koná v sobotu 21. srpna ve 20 hodin v areálu TJ Medlov. K tanci a poslechu hraje Akredys. K občerstvení jsou připraveny míchané drinky, srnčí guláš, steaky a jiné. V neděli 22. srpna se uskuteční v 9 hodin u kaple hodová mše svatá. Odvoz pro zájemce ze Zborovic zajištěn. Poslední odjezd v 8:45 hodin od obecního úřadu. Po mši svaté bude v areálu TJ následovat koncert Zdounečanky, pro děti je zajištěn skákací hrad.

TJ Medlov pořádá v sobotu 21. srpna soutěž v hodu kladivem mužů, žen a dětí. Zároveň proběhne soutěž ve vypití jednoho piva na čas. Akce se uskuteční v prostorách sportovního areálu TJ Medlov od 13:00 hodin.

Pěstitelská pálenice Zdislavice oznamuje zahájení pálení od 1.9.2021. Příjem přihlášek na tel. čísle 721 869 976.

Společnost Pilana SB a.s. přijme zaměstnance do výroby na pozice BRUSIČ a OBSLUHA CNC. Místo výkonu práce Zborovice. Zájemci se mohou hlásit u paní Lady Hanákové na tel. čísle +420 702 298 352, na e-mail kariera@pilana.cz nebo osobně v sídle společnosti na adrese Pilana SB a.s., Hlavní 51, 76832 Zborovice.

Obecní úřad upozorňuje občany na úplnou uzavírku provozu na silnici Zdounky - Zborovice z důvodu opravy železničního přejezdu ve Zdounkách od 18.8.2021 do 1.9.2021. Objízdná trasa pro jinou, než autobusovou dopravu vede Zdounky - Kroměříž - Rataje - Zborovice. O dopravním značení rozhodl krajský koordinátor dopravy a jeho nedodržení bude sankcionováno stržením 6-ti bodů a pokutou 2000,- Kč udělenou na místě. Bližší informace jsou na stránkách obce v oddělení aktuality.