Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 18.8.2021

Hlášení 18.8.2021

Vinařství Holánek přijede dnes s pojízdnou vinotékou. Přiveze kvalitní moravská vína sudová i lahvová. Tento týden si pro Vás připravili akci na Sauvignon ročník 2020 za cenu 170,- Kč (běžně 220,- Kč) a Ryzlink vlašský ročník 2015 za 140,- Kč (běžně 180,- Kč). Prodej vína bude probíhat od 20:05 do 20:15 hodin před prodejnou Jednoty ve Zborovicích.

TJ Pilana Zborovice zve na zápas třetího kola poháru Zlínského kraje mezi mužstvy Zborovice A – Morkovice A, který se uskuteční dnes v 17:30 hodin na hřišti TJ.

SDH Medlov pod záštitou obce Zborovice zve na hodovou zábavu, která se koná v sobotu 21. srpna ve 20 hodin v areálu TJ Medlov. K tanci a poslechu hraje Akredys. K občerstvení jsou připraveny míchané drinky, srnčí guláš, steaky a jiné. V neděli 22. srpna se uskuteční v 9 hodin u kaple hodová mše svatá. Odvoz pro zájemce ze Zborovic zajištěn. Poslední odjezd v 8:45 hodin od obecního úřadu. Po mši svaté bude v areálu TJ následovat koncert Zdounečanky, pro děti je zajištěn skákací hrad.

TJ Medlov pořádá v sobotu 21. srpna soutěž v hodu kladivem mužů, žen a dětí. Zároveň proběhne soutěž ve vypití jednoho piva na čas. Akce se uskuteční v prostorách sportovního areálu TJ Medlov od 13:00 hodin.