Úvod > Život v obci > Aktuality > hlášení 17.9.2021

hlášení 17.9.2021

17.9.2021

ZO KSČM Zborovice vás srdečně zve na besedu s Ing. Kateřinou Konečnou - poslankyní EP, Petrem Šimůnkem – 1. místopředsedou KSČM a kandidáty do Poslanecké sněmovny ČR. Akce se koná dnes 17. září od 17 hodin v sokolovně ve Zborovicích.

SDH Zborovice zve na IV. ročník noční soutěže v požárním útoku společně se soutěží PS 8, která se koná dnes 17. září ve 20 hod. na hřišti TJ Zborovice. Občerstvení zajištěno.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 18. a neděli 19. září přistaví firma Biopas kontejnery na     velkoobjemový odpad: ve Zborovicích na odstavném parkovišti za masnou a v ulici Za Nádražím u bývalé prodejny U Sokolíka, v Medlově u bývalé prodejny Jednoty.

Český zahrádkářský spolek Zborovice zahajuje od soboty 18. září provoz moštování. Moštovat bude pan Rudolf Žůrek po domluvě na tel. č. 737 653 217.

TJ Pilana Zborovice zve v sobotu 18.září na mistrovské utkání mužů Zborovice A - Jankovice, začátek utkání v 15:30 hod. A v neděli 19.září na mistrovské utkání mužů Zborovice B - Zářičí, začátek utkání v 12:30 hod.

Ordinace MUDr. Obra oznamuje, že zájemci o očkování proti chřipce se mohou hlásit do konce září.