Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 16.9.2021

Hlášení 16.9.2021

16.9.2021

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 18. a neděli 19. září přistaví firma Biopas kontejnery na     velkoobjemový odpad: ve Zborovicích na odstavném parkovišti za masnou a v ulici Za Nádražím u bývalé prodejny U Sokolíka, v Medlově u bývalé prodejny Jednoty.

TJ Pilana Zborovice zve v sobotu 18.září na mistrovské utkání mužů Zborovice A - Jankovice, začátek utkání v 15:30 hod. A v neděli 19.září na mistrovské utkání mužů Zborovice B - Zářičí, začátek utkání v 12:30 hod.

ZO KSČM Zborovice vás srdečně zve na besedu s Ing. Kateřinou Konečnou - poslankyní EP, Petrem Šimůnkem – 1. místopředsedou KSČM a kandidáty do Poslanecké sněmovny ČR. Akce se koná v pátek 17. září od 17 hodin v sokolovně ve Zborovicích.

Ordinace MUDr. Obra oznamuje, že zájemci o očkování proti chřipce se mohou hlásit do konce září.

SDH Zborovice zve na IV. ročník noční soutěže v požárním útoku společně se soutěží PS 8, která se koná v pátek 17. září ve 20 hod. na hřišti TJ Zborovice. Občerstvení zajištěno.

Topenářský servis Malá Morávka bude v sobotu 9. října provádět revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat na tel. č. 608 748 989.