Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 16.8.2021

Hlášení 16.8.2021

Vinařství Holánek přijede tento týden s pojízdnou vinotékou. Přiveze kvalitní moravská vína sudová i lahvová. Tento týden si pro Vás připravili akci na Sauvignon ročník 2020 za cenu 170,- Kč (běžně 220,- Kč) a Ryzlink vlašský ročník 2015 za 140,- Kč (běžně 180,- Kč). Prodej vína bude probíhat ve středu 18. srpna od 20:05 do 20:15 hodin před prodejnou Jednoty ve Zborovicích.

Ve středu 18. srpna v době od 8:00 do 9:00 hodin na návsi ve Zborovicích bude česká firma Šohaj Strážnice prodávat pánské košile s krátkým i dlouhým rukávem a jiné české textilní výrobky např. pánské trenýrky a boxerky, pánská a dámská pyžama a noční košile, šatové zástěry. Výrobky se budou prodávat v klasických i nadměrných velikostech.

SDH Medlov pod záštitou obce Zborovice zve na hodovou zábavu, která se koná v sobotu 21. srpna ve 20 hodin v areálu TJ Medlov. K tanci a poslechu hraje Akredys. K občerstvení jsou připraveny míchané drinky, srnčí guláš, steaky a jiné. V neděli 22. srpna se uskuteční v 9 hodin u kaple hodová mše svatá. Odvoz pro zájemce ze Zborovic zajištěn. Poslední odjezd v 8:45 hodin od obecního úřadu. Po mši svaté bude v areálu TJ následovat koncert Zdounečanky, pro děti je zajištěn skákací hrad.