Úvod > Život v obci > Aktuality > hlášení 1.6.2021

hlášení 1.6.2021

1.6.2021

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu od 9:00 hodin prodávat jahody, slovenská rajčata, papriky, okurky, květák, konzumní brambory, cibuli, česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks.

MUDr. Suchomel bude ve čtvrtek 3. června očkovat králíky a psy. Zájemci se mohou hlásit v kanceláři obecního úřadu případně na tel. č. 723 948 271.

Vinařství Holánek přijede s pojízdnou vinotékou ve středu 2. června v 19:30 a bude před prodejnou Jednoty prodávat kvalitní moravská vína sudová i lahvová. Tento týden bude zvýhodněná cena na polosuché Rulandské šedé 2019 za 100 Kč.

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy vždy v úřední dny pondělí a středu.

Studénka drůbež bude ve čtvrtek 3. června v Medlově v 11:15 před prodejnou Jednoty a ve Zborovicích v 11:30 u kontejnerů prodávat: kuřice 22 týdnů různých barev, krůty bílé, husokačeny, housata, kačeny, perličky, brojlerová kuřata, krmné směsí, vitamíny, brambory konzumní (8kč/kg).

MAS Hříběcí hory zve podnikatele, živnostníky, OSVČ i širokou veřejnost na neformální diskusi o podpoře podnikání v regionu a možnostech žádat o dotaci přes MAS. Setkání se uskuteční ve středu 2. června od 17 hodin na zámku ve Zborovicích. Více informací na www.hribecihory.cz/aktuality.