Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 15.2.2021

Hlášení 15.2.2021

15.2.2021

Knihovna ve Zborovicích oznamuje, že bude otevřena od úterý 16. února od 12 do 17 hodin. Půjčování knih proběhne v omezeném režimu – čtenáři knihy vrátí a půjčené převezmou u dveří v horní části knihovny.

Myslivecké sdružení Zborovice - Medlov žádá držitelé psů o dodržování pravidel pohybu psů v katastru obcí. V zimním období je volným pohybem psů ohrožena zvěř, pro kterou je toto období roku nejtěžší. Často dochází v závislosti na volném pohybu psů k usmrcení zvěře, za což je odpovědný právě držitel psa.

Obecní úřad upozorňuje občany na povinnost uzavření smlouvy na odvádění odpadních vod. Žádáme o doručení zaslaných smluv.

Obecní úřad oznamuje občanům, že od 1. února probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.