Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 14.9.2021

Hlášení 14.9.2021

Ordinace MUDr. Obra oznamuje, že zájemci o očkování proti chřipce se mohou hlásit do konce září.

Vinařství Holánek bude ve středu ve 20:05 hod. před prodejnou Jednoty prodávat moravská vína sudová i lahvová, tento týden je v nabídce červený burčák.

SDH Zborovice zve na IV. ročník noční soutěže v požárním útoku společně se soutěží PS 8, která se koná v pátek 17. září ve 20 hod. na hřišti TJ Zborovice. Občerstvení zajištěno.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 18. a neděli 19. září přistaví firma Biopas kontejnery na     velkoobjemový odpad: ve Zborovicích na odstavném parkovišti za masnou a v ulici Za Nádražím u bývalé prodejny U Sokolíka, v Medlově u bývalé prodejny Jednoty.

Farma Gazda Bohumín bude ve čtvrtek 16. září v 10:45 u Jednoty prodávat: nosné kuřice,  husokáčata mulard, krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Žádáme občany o poskytnutí informací k volně pobíhajícímu psu malé velikosti černobílé barvy v průběhu včerejšího odpoledne kolem 15. hodiny na ulici Sokolská.