Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 13.7.2021

Hlášení 13.7.2021

13.7.2021

Obecní úřad oznamuje, že se mohou hlásit zájemci o místa v kolumbáriu na místním hřbitově.

Firma Eon  provádí odečty stavů elektroměrů pro všechny dodavatele: ve Zborovicích 12. – 14. července, v Medlově 15. července. V případě nepřístupnosti elektroměru vyvěste jeho stav na viditelném místě.

Svaz zahrádkářů Zborovice Medlov zve všechny členy na výroční členskou schůzi, která se koná v neděli 18. července ve 14 hodin na moštárně ve Zborovicích. Dále svaz zahrádkářů oznamuje, že se v sobotu 17. července od 7 hodin uskuteční brigáda v areálu moštárny. Nářadí vezměte s sebou.

Topenářský servis Malá Morávka bude v neděli 18. července provádět revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat na tel.č. 608 748 989.