Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 13.3.2020

Hlášení 13.3.2020

13.3.2020

Hlášení 13.03.2020

Mateřská škola Zborovice na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví  a po dohodě se zřizovatelem oznamuje přerušení provozu mateřské školy od pondělí 16. března do odvolání.

V souvislosti s mimořádnými opatřeními, které vydalo ministerstvo zdravotnictví budou ve Zlínském kraji upraveny jízdní řády linkových autobusů. Autobusy pojedou od pondělí 16. března v prázdninovém režimu. Omezení autobusové linkové dopravy platí do odvolání. Vlakové spoje zůstávají v plném rozsahu a prázdninový režim se jich netýká.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu oznamuje, že výroční schůze se neuskuteční.

Firma A.F. servis s.r.o. přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka na pozici – obsluha pásové pily. Jedná se o práci na ranní směnu. Bližší informace u pana Urbánka v kanceláři firmy, na ulici Sokolská 380 ve Zborovicích.

Obecní úřad oznamuje, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy.

Firma JUKKA Ostrožská Nová Ves bude v neděli 15. března od 9 hodin 30 minut prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, broskve, švestky, třešně, višně. Dále nabízí maliny, ostružiny, sazenice jahod, stolní révu vinnou, kanadské borůvky, rezistentní angrešty a rybízy, rododendrony, azalky. Více informací naleznete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Firma Kamenostone Oznice bude v neděli 15. března od 13 hodin 15 minut na hřbitově přijímat objednávky na veškeré kamenické práce.