Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 12.4.2021

Hlášení 12.4.2021

Prodejna Jednoty v Medlově oznamuje, že objednané slepice přivezou z Hořešovic ve středu  14. dubna ve 13 hodin.

Obecní úřad žádá občany, aby v měsíci dubnu omezili návštěvy hřbitova z důvodu provádění stavebních prací.

Biopas Kroměříž oznamuje, že v sobotu 17. dubna provede sběr nebezpečného odpadu: v Medlově v 9:05 hod. u prodejny Jednoty a ve Zborovicích v 9:40 hod. na zastávce u obecního úřadu. Přineste tyto nebezpečné odpady: znečištěné prázdné obaly, baterie, chemikálie, staré léky, zářivky a výbojky, barvy – laky, ředidla, staré oleje, televizory, lednice, pneumatiky, prostředky na ochranu rostlin.

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice, káčata, husokáčata mulard, housata, brojlerová kuřátka, krmivo, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 15. dubna v 10:45 u Jednoty. Drůbež lze předem objednat na telefonním čísle 602 715 811.

Studénka drůbež bude prodávat v pátek 16. dubna  v Medlově v 11:15 u Jednoty a ve Zborovicích v 11:30 u kontejnerů: kuřice 22 týdnů, chovné kohouty, husokačeny, brojlerová kuřata, kalimera, housata, lamberská housata, krmné směsí, vitamíny.

Drůbežárna Slatina u Bílovce bude v neděli 18. dubna od 13:45 u prodejny COOP prodávat 22 týdenní nosné kuřice na počátku snůšky v různých barvách, dále káčata, husokáčata, housata a brojlerová kuřata.

Upozorňujeme občany na možnost odkládání použitých jedlých olejů do přistavených nádob.

Obecní úřad oznamuje občanům, že probíhá výběr poplatků za popelnice, psy a stočné pouze v úřední dny pondělí a středu.

Obecní úřad upozorňuje občany na konání sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice. Informace k tomuto sčítání jsou uveřejněny na úřední desce obce.