Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 11.6.2020

Hlášení 11.6.2020

11.6.2020

Hlášení 11.6.2020

SDH Zborovice pořádá v sobotu 13. června od 8 hodin sběr železného odpadu. Odpad připravte před své domy až v sobotu ráno.

Obecní úřad upozorňuje, že pokračuje výběr poplatků za popelnice, stočné a psy, vždy v úřední dny v pondělí a středu od 7 do 17 hodin.

Prodejna masny oznamuje, že bude v pátek 12., sobotu 13. a úterý 16. června z důvodu dovolené uzavřena.

Náboženská obec Církve československé husitské ve Zborovicích srdečně zve všechny občany v pátek 12. června do svého sborového domu na celonárodní akci Noc kostelů. Modlitebna sboru bude otevřena k prohlídce mezi 18. a 21. hodinou. V 19.30 proběhne krátká prezentace s dobovými fotografiemi o Matěji Pavlíkovi (biskupu Gorazdovi) a jeho působení ve Zborovicích.

Římskokatolická farnost Zborovice zve v pátek 12. června všechny zájemce na Noc kostelů do místního kostela sv. Bartoloměje. Program začíná mší svatou v 18 hodin a pokračuje v 19 hodin prohlídkou kostela, varhan, věže a hodin. Hudební doprovod zajistí žáci ZUŠ Zdounky.

TJ Pilana Zborovice zve v neděli 14. června v 17 hodin na přátelské utkání v kopané Zborovice A – Morkovice B.

Firma E.ON oznamuje, že ve čtvrtek  18. června od 7.30 do 14.00 hod. bude přerušena dodávka el. energie v části ulice Sokolská. Podrobný seznam dotčených nemovitostí je uveřejněn na úřední desce obecního úřadu.

Topenářský servis Malá Morávka bude v sobotu 20. června  provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva, dále provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plyn. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,- Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350,- Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800,- Kč.