Úvod > Život v obci > Aktuality > hlášení 1.11.2021

hlášení 1.11.2021

1.11.2021

Vinařství Holánek přijede ve středu 3. listopadu ve 20:05 s pojízdnou vinotékou. Nabízí moravská vína lahvová i sudová, nově mladé víno Müller Thurgau, které bude v nabídce v suché i polosladké variantě.

Pan Pavel Badanko v ulici U Hřiště 408 bude od soboty 6. listopadu vykupovat jádra vlašských ořechů za 140,- Kč/kg. Vykupovat se bude každou sobotu po celý den až do odvolání.

SDH Medlov pod záštitou obecního úřadu pořádá v pátek 5. listopadu v 17:00  světluškový průvod. Sraz u hasičské zbrojnice s následným průvodem do areálu TJ Medlov, ohňostrojem, táborákem a sladkou odměnou.

TJ Pilana Zborovice oznamuje, že ve dnech od 1.11. do 4.11. pokračuje předprodej vstupenek na fotbalový ples, který se koná 20. listopadu. Vstupenky k zakoupení a více informací k dispozici v masně u paní Koláčkové. Z důvodu zpřísnění epidemiologických opatření, bude možné si provést samotest na místě.

Prodejna masny oznamuje, že bude od 8. do 13. listopadu z důvodu dovolené uzavřena.

Oznamujeme občanům, že byl nalezen mobilní telefon.