Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení 10.3.2020

Hlášení 10.3.2020

10.3.2020

Hlášení 10.03.2020

Základní škola Zborovice upozorňuje zákonné zástupce žáků, že na základě Mimořádného opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví dne 10. března bude škola od středy 11. března na dobu neurčitou uzavřena. Další informace sledujte na webových stránkách školy na úřední desce.

Dále oznamuje, že vzhledem k uzavření školy od 11. března na dobu neurčitou na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví se ruší 3. setkání „Hrajeme si s předškoláky“, které se mělo konat ve středu 11. března v 16 hodin.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu od 9 hodin prodávat sadbové brambory z Vysočiny, cibuli, česnek, žampiony, hlívu ústřičnou, jablka od 19,- Kč/kg a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí olejové svíčky za 10,- Kč/ks.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu zve své členy na výroční schůzi, která se koná v neděli 15. března ve 14 hodin na moštárně. Dále oznamuje, že do 20. března přijímá pan Šmíd objednávky na dovoz ovocných stromků, bobulovin a umělých hnojiv.

Prodejna Jednoty v Medlově přijímá do 12. března 2020 objednávky na živé kuřice z drůbežárny Hořešovice.

Firma A.F. servis s.r.o. přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka na pozici – obsluha pásové pily. Jedná se o práci na ranní směnu. Bližší informace u pana Urbánka v kanceláři firmy, na ulici Sokolská 380 ve Zborovicích.

Obecní úřad oznamuje, že probíhá výběr poplatků za popelnice, stočné a psy.

Firma JUKKA Ostrožská Nová Ves bude v neděli 15. března od 9 hodin 30 minut prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, broskve, švestky, třešně, višně. Dále nabízí maliny, ostružiny, sazenice jahod, stolní révu vinnou, kanadské borůvky, rezistentní angrešty a rybízy, rododendrony, azalky. Více informací naleznete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Firma Kamenostone Oznice bude v neděli 15. března od 13 hodin 15 minut na hřbitově přijímat objednávky na veškeré kamenické práce.

Obecní úřad Zdounky oznamuje, že dětský karneval se v neděli 15. března neuskuteční.