Úvod > Život v obci > Aktuality > 1.12.2020

1.12.2020

Knihovna ve Zborovicích bude  v úterý  1. prosince uzavřena a ve čtvrtek 3. prosince bude mimořádně  otevřena v prodloužené výpůjční době od 10 do 17 hodin.  V následujících týdnech bude běžná výpůjční doba v úterý.

Prodej vánočních stromků ve Zborovicích bude zahájen na ulici Hlavní č. 34 u kostela v sobotu 5. prosince v 9 hodin. Otevřeno bude o víkendech od 9 do 16 hodin a v pracovní dny od 14 do 16 hodin.

Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat ve čtvrtek 3. prosince od 11 hodin 30 minut živé ryby:

Kapr I. třída     85,-Kč/kg

Kapr výběr       95,-Kč/kg

Tolstolobik      60,-Kč/kg

Amur               98,-Kč/kg

Pstruh             175,-Kč/kg

Na požádání ryby zdarma zabije a vykuchá.

Oznamujeme občanům, že tento týden bude pedikúra mimořádně ve čtvrtek. Od příštího týdne bude v běžném termínu ve středu.

Knihovna v Medlově oznamuje, že bude otevřena v pátek.

Mateřská škola Zborovice oznamuje, že provoz mateřské školy bude obnoven v pondělí 7.12.2020 v době od 6.30 – 16.00hod. Své děti včas přihlaste na stravu do školní jídelny ZŠ Zborovice. Podrobnější informace pro návrat dětí do mateřské školy naleznete na webových stránkách mateřské školy. Na shledání se těší zaměstnanci mateřské školy.